FAQ

Zadzwoń - 24/7

najczęściej zadawane pytania

01.

HYDRAULIKA

Zawsze mówimy: „Nie wycenimy usługi, póki jej nie zobaczymy”.

Nie jesteśmy w stanie wycenić usługi przez telefon lub na słowo.

Wynika to z tego, że każde zlecenie jest inne…

W celu wyceny usługi i przygotowania kosztorysu musimy zapoznać się z tematyką

Zachęcamy do zaproszenia nas na inspekcję na miejscu w celu dokonania wyceny.

Usługa naprawy hydrauliczne i naprawy osprzętu hydraulicznego jest związana ze wszystkim naprawami, serwisami urządzeń, wycieków, które nie występują jako nagła awaria.

Tak, wykonaliśmy wiele kompleksowych instalacji hydraulicznych w nowych domach, jak również starszych czy kamienicach.

Aby uniknąć zatykania się rur, należy dbać, aby do odpływów nie dostawały się przedmioty lub resztki jedzenia. Raz w miesiącu warto przeczyścić rury sodą i octem. Płukanie gorącą wodą, również dobrze wpływa na drożność, ponieważ rozpuszcza osadzający się tłuszcz.

02.

centralne ogrzewanie

Usługa montażu centralnego ogrzewania jest jedną z bardziej obszernych, kosztownych oraz wymagających od hydraulika instalatora tzw wiedzy książkowej oraz praktycznej (doświadczenia w wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania). W usłudze tej zawiera się zarówno instalacja w kotłowni, wyciągnięcie pionów, odgałęzień oraz montaż radiatorów ciepła ( grzejników, kaloryferów). W instalacji centralnego ogrzewania zawiera się również ogrzewanie podłogowe tzw „podłogówka”, panele elektryczne, pompy ciepła, piece elektryczne, piece gazowe, piece na paliwo stałe, dmuchawy i inne urządzenia grzewcze oraz wszystkie akcesoria z tym związane.

03.

Instalacje wodne i kanalizacyjne

Usługa ta polega na wykonaniu kanalizacyjne częściowej lub pełnej instalacji wodnej i kanalizacyjnej w mieszkaniu, domku, biurze lub sklepie. Pewne etapy wykonania usługi w poszczególnych miejscach będą się różnić.

Instalacje wodne i kanalizacyjne muszą być sprawne na lata, dlatego tak ważne jest ich przygotowanie przez wykwalifikowanego hydraulika. Solidne wykonanie i bezawaryjność skutkują ogromnym zadowoleniem mieszkańców, oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Na temat instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej należy pomyśleć już w fazie pierwszych kroków w budowie domu. Pomimo tego że wykonuje się ją w dużej części w momencie gdy zostanie zakończony stan surowy to wcześniej należy przeprowadzić część prac.

Obowiązkowo trzeba przygotować wyprowadzenia przyłączeń do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz dostosować ich lokalizację do planowanych bądź istniejących przyłączy. Pamiętaj, że sposób dopływu wody oraz wykonania odprowadzenia powinien być określony w pozwoleniu na budowę.

04.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

W usłudze udrażniania rur kanalizacyjnych, którą Państwu proponuję staram się zachować pełen profesjonalizm, oraz uwagę żeby rura, którą się zajmuję była jak najdokładniej udrożniona oraz oczyszczona. Pewnego razu klient powiedział, że wykonuje swoja pracę z pasją. Rozbawiło mnie to trochę ponieważ raczej trudno mieć pasję do udrażniania rur. Jednak z jednym miała rację – lubię dobrze wykonać swoją pracę.

Instalacja kanalizacyjna, która jest prawidłowo wykonana nie stwarza wielu problemów. Jednak warto o nią dbać zawczasu. Pomimo, że są zachowane minimalne spadki, nie ma zbyt wielu kolanek; przy długiej instalacji spływ oraz przepływ nieczystości może być spowalniany w zależności od tego co wrzucamy do kanalizacji. Rury kanalizacyjne są przeznaczone do odpływu fekali, papieru toaletowego, odpadów drobnych kuchennych. Często zdarza się, że niestety do rur trafiają rzeczy, które nie powinny tam trafiać : podpaski, zupa z garnka wraz z dużymi kawałkami marchwi, głowy i układ kostny ryb, pogniecione kartki papieru i wiele innych rzeczy które czasami ciężko sobie wyobrazić, że mogą w ogóle tam trafić.

Żeby przez długie lata nie korzystać z mojej usługi udrażniania rur kanalizacyjnych, Państwa instalacja od samego początku musi być wykonana prawidłowo. Prawie wszystkie instalacje kanalizacyjne, w mieszkaniach, domach, blokach są wykonane systemem grawitacyjnym, ale wystarczy kilka niewielkich błędów, aby stała się ona najgorszą zmorą naszego życia. dająca nam niepewność wykonywania codziennych czynności. Zapchana toaleta – największy koszmar użytkownika instalacji kanalizacyjnej, nie wspominając już o wybijającym brodziku resztkami z toalety.

zapraszamy do współpracy

Z nami na pewno rozwiążesz swój problem!